Hakkımızda

Hair and Heal olarak son teknolojik olanaklar ve uzman kadro ile uluslar arası standartlarda hasta kabul eden merkezimiz, saç ekimi ile diğer saç tedavilerinde de başarılı hizmetler veriyoruz. Teşhis ve tedavi hizmetlerimizle dünyanın sayısız ülkesine ulaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Bu sayede dünyanın birçok ülkesinden gelen hastalarımıza doğru, güvenilir  ve ayrıcalıklı sağlık hizmeti sunmaktayız. Sağlıklı ve kaliteli hizmet anlayışımızla çok sayıda kişiyi ülkesine mutlu şekilde uğurladık. Konusunda deneyimli uzman doktor ve tecrübeli ekibimizle, tedavi süreçlerini ücretsiz planlıyoruz.

Hedefimiz, her danışanımıza en modern tekniklerle, kaliteli  ve yüz güldüren bir sağlık hizmetini sunmak. Bu amaçla bütün hastalarımıza, multi disipliner bakış açısıyla yaklaşıyoruz. 

Hair and Heal olarak, yurt içi ve yurt dışından gelen danışanlarımıza 10 yılı aşkın tecrübemizle; FUE Saç Ekimi, DHI Saç Ekimi, Sakal ve Bıyık Ekimi, Kadın Saç Ekimi, PRP Ve Mezoterapi, Kaş Ekimi ve Tıraşsız Fue Saç Ekimini başarı ile uyguluyoruz. Saç ekim merkezimizde yapılan bütün işlemlerden son derece başarılı sonuçlar alıyoruz.

Uygulama öncesi ve sonrasında, hastaların konfor ve talepleri her zaman ilk önceliğimiz oluyor. Hair and Heal  saç ekim merkezi olarak, yüksek standartlardaki sağlık hizmetimizle, herkese ulaşılabilir fiyatlar sunma amacı ile hareket ediyoruz. İstediğiniz saçlara kavuşmak, ağrısız acısız saç ekimi hakkında detaylı bilgi almak ya da ücretsiz saç analizi yaptırmak için her zaman bizimle iletişime geçebilir veya ziyaret edebilirsiniz.

Sağlığın her şeyden kıymetli olduğunu bilen, uzman doktor kadromuz ve deneyimli ekibimizle danışanlarımıza saç ekimi alanında son yeni teknolojik yöntemlerle hizmet vermekten mutluyuz.

Sevgi ve saygılarımızla

Hakkımızda

Whatsapp Görüşmesi +90 532 541 8636

Sizi Arayalım