İçindekiler

DHI Saç Ekimi İstanbul

DHI Saç Ekimi İstanbul; günümüzde çeşitli saç problemi yaşayan pek çok insan var. Bu problemler arasında en sık rastlananı ise saç dökülmesi olmaktadır. Elbette ki gelişen tıp dünyasının sunduğu DHI saç ekimi İstanbul başta olurken pek çok farklı şehirde kişilere hizmet vermektedir. Şiddetli saç dökülme sonucu saç derisinin görünür hale gelmesi ile saç ekimi tedavisi alınır. Saç ekimi tedavisi ise ömürlük sonuçları ile kişiler psikolojik ve fizyolojik olarak olumlu hissettirir.

Ülkemizin farklı şehirlerinde bu tedaviyi almak isteyen kişiler için donanımlı hekimler vardır. Alanında profesyonel şekilde tedaviyi sunan hekimler ile hayalinizdeki saç görünümüne kavuşabilirsiniz. Bunun yanı sıra saç nakli tedavisi tıraşlı ve tıraşsız olarak ayrılarak, hastaya en uygun tedavi biçimi yapılır. DHI saç ekimi İstanbul şehrinde ise en sık yapılan tedavi olup, tıraşsız saç ekimidir. Tıraşsız saç ekimi hem kadın hem de erkeklere uygulanan bir tedavidir. Aynı zamanda tedavi alındıktan sonra kişiler günlük hayatlarına devam edebilir.

İstanbul her zaman saç ekimi hizmetlerinin merkezinde yer almayı başarmış olan bir kent olarak karşımıza çıkmaktadır. Bundan dolayı da İstanbul’da uluslar arası kalite standartlarında bir saç ekimi hizmetinin sunulduğunu rahatlıkla ifade etmek de mümkün olmaktadır. Tam da bu noktada saç ekimi işleminin yapılmasına olanak tanıyan merkezlerin sayısının İstanbul’da oldukça fazla olduğunu da ifade etmek mümkün olmaktadır.

DHI Saç Ekimi Tedavisi Nedir?

Saç dökülme problemi farklı faktörler sonucu sık yaşanan bir problemdir. Bu problemi ise DHI saç ekim İstanbul şehrinde tedavi alarak kesin sonuç alabilirsiniz. İstanbul’da alanında uzman olan doktor ve ekipleri tarafından tam kapsamlı bir tedavi almak mümkündür. Peki,

DHI saç ekimi tedavisi nedir? DHI saç ekimi tedavisi saç köklerinin tamamen zayıflayarak dökülmesi sonucu alınan bir tedavidir. Bu tedavi için özel olarak üretilen kalemin farklı uçları ile saç nakli yapılır.

Kalemin ucu 0,6 ve 1 mm aralıklı olup, her bir saç köküne saç ekilir. Saç dökülme problemi yaşayan herkes için ideal bir çözüm olan bu tedavi ile ömürlük sonuçlar mümkündür. Bunun yanı sıra DHI saç ekimi tedavisinde saç kökleri öncelikli olarak bahsi geçen kalem ile alınır. Daha sonra özel tekniklerle bekletilerek yeniden saç derisine transferi sağlanır. Yapılan bu teknik ile saç kökleri, saç derisine çok daha güçlü şekilde tutulur.

Elbette ki DHI saç ekimi tedavisi bu açıdan güçlü olmaktadır. Tedavi sonrasında transferi sağlanan saç köklerinin dökülme oranı en az oranda gösterilir. Saç kökleri de normal fonksiyonlarına geçerek, uzamaya başlar. DHI saç ekim İstanbul şehrinde alınabilen kapsamlı bir tedavidir. Bu sayede şiddetli saç problemi yaşayan ve önüne geçemeyen bireyler için idealdir. DHI saç ekimi işleminin sorunsuz bir şekilde yapılıyor olması elbette ki beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir.

DHI Saç Ekim Tedavisi Neden Tercih Edilir?

Günümüzde saç dökülme problemini birçok sebep nedeniyle yaşayan kişi vardır. Bu sebeplerin başında; stres, yanlış ürün kullanımı ve genetik faktörler gelmektedir. Elbette kişiler bu durumun önüne geçmek için çeşitli yollar arasa da cerrahi müdahale kesin sonuçlar vermektedir. DHI saç ekimi İstanbul şehrinde tam kapsamlı verilen bir tedavi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Belirtilen sebepler neticesinde yaşanan saç dökülme problemi, DHI tedavisi ile kesin sonuçlar alınır. Alınan tedavi ile hastalar kendilerini psikolojik ve fizyolojik olarak iyi hisseder. Cerrahi bir müdahale olduğu içinde kişiler geçici çözümler yerine bu tedaviyi tercih etmektedir.

DHI Saç Ekimi Tedavi Aşamaları Nedir?

Ülkemizin her şehrinde kapsamlı şekilde sunulan DHI saç ekimi İstanbul şehrinde de tam donanımlı hizmet vermektedir. Uzman cerrah ve tam kapsamlı kliniklerde verilen saç ekimi ile sonuçlar olumludur. Saç ekimi tedavisini almak isteyen kişilerde aşamalarını merak etmektedir. DHI saç ekimi tedavi aşamasında ilk olarak uzman hekim hastaya belirli tetkikler yapar. Yapılan tetkikler sonucu herhangi bir olumsuzluk olmazsa tedaviye başlanır.

Elbette ki tedaviye başlanmadan önce saç derisi lokal olarak uyuşturulur. Bu sayede hasta herhangi bir acı hissetmemektedir. Hastanın saç kökleri alınarak özel teknik ile bekletilir. Bu sayede sağlıklı saç köklerine kendini yenileme süresi verilir. Bekletilme aşamasından sonra hastaya ait saç kökleri, hastanın saç derisine transfer edilir.

Özel kalem ile transfer edilen bu aşamada dikkat ve uzmanlık önemlidir. Belirlenen açılar ve kişinin saç köklerine yapılan aşama uzun sürmez. DHI saç ekimi aşaması bu şekilde olup, oldukça pratik bir tedavidir. Elbette ki işlem sonrası dikkat edilmesi gereken pek çok nokta vardır. İşlem sonrası tedavi alınan uzman doktor kontrollerini yapmaktadır. Saç dökülme tedavisini DHI saç ekimi İstanbul şehrinde uzman cerrahlar tarafından alabilirsiniz.

DHI Saç Ekimi Tedavi Sonrası

Saç dökülme problemi sonucu hastalar kendilerini psikolojik ve fizyolojik olarak olumsuz hissedebilir. Tam bu noktada DHI saç ekimi İstanbul şehrinde kapsamlı tedaviler sunar. DHI saç ekimi tedavisi aşama olarak kişileri zorlamamaktadır. Alanında uzman doktorlar tarafından yapıldığı müddetçe işlem son derece güvenlidir. Elbette ki saç derisinden alınan tedavinin sonrasında da dikkat edilecek hususlar var.

Tedavi sonrası saç ve saç derisinin hemen yıkanmaması oldukça elzemdir. İlk 3 gün su veya herhangi bir ürün değmemesi ile saç derisi kendini toparlar. Kişilerde tedaviden sonra ilk 3 günden sonra sosyal hayatlarına geri dönebilir. Bunun yanı sıra tedavi sonrasında kontrollere gidilerek uzman doktor hastanın durum takibini yapar. Bu süreçten sonrada kişiler herhangi bir saç dökülme problemi yaşamaz. Uzun ömürlü bir kullanım sunan DHI saç ekimi tedavisi ile doğal ve hacimli saçlara kavuşabilirsiniz.DHI Saç Ekimi İstanbul

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

 

SAÇ EKİMİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Whatsapp Görüşmesi Bilgi İstiyorum

Sizi Arayalım