İçindekiler

Saç Ekim Merkezleri İstanbul

Saç ekim merkezleri İstanbul ili sınırlarında yoğunlaşmaktadır. Bunda ilin nüfusunun fazla olmasının yanında ulaşımın kolay olması da etkilidir. Ülkemizin farklı illerinde yaşayanlar daha profesyonel olan İstanbul merkezlerini tercih etmektedir. Hatta dünya ve Avrupa ülkelerinden de çok fazla talep görmektedir. Saç ekimi yapanların sayısının fazlalığı müşterilere daha fazla avantajlar sunmaktadır. Özellikle İstanbul’da etkili bir düzeyde saç ekimi teknik ve yöntemlerinin başarılı bir şekilde uygulandığını ifade etmek mümkün olmaktadır. Böylece tam da aradığınız özelliklere sahip olan bir saç ekim hizmetini İstanbul’da alabilmeniz de mümkün olmaktadır. Saç Ekim Merkezleri İstanbul

Saç dökülmesi ve ekimi daha çok erkeklere yönelik gibi düşünülür. Oysaki böyle bir sınırlanma yoktur. Bay ve bayanların saçları çeşitli nedenlerle dökülebilir. Dökülmelerin engellenmesi için çeşitli yöntemler, tedaviler ilaçlar kullanılabilir. Engellenemeyen dökülmeler sonucunda kellik sorunu yaşanabilir. Merkezler, dökülen saçların yerine yenilerini ekerek kalıcı sonuç sunarlar. Hastane ve klinik olarak nitelendirilen merkezlerde gerçekleştirilmelidir. Mikro cerrahi uygulama, uzman hekimler tarafından gerçekleştirildiğinde sonuç daha memnun edici olmaktadır. Saç Ekim Merkezleri İstanbul

Saç Ekiminde Müşteri Memnuniyeti

Saçların dökülme nedenleri kişiden kişiye değişir. Genetik nedenler, hava kirliliği, stres, çeşitli hastalıkların tedavileri dökülme nedenleri arasındadır. Saç ekim merkezleri İstanbul başta olmak üzere dökülme sorunu yaşayan herkese hizmet verir. Müşteri memnuniyetine önem veren merkezler saç ekiminin kişiden kişiye farklı sonuçlar verebileceğini de eklemektedir. Kişilerde farklı neticelenmesinde, uygulamanın başarılı olması durumu en önemli etkiye sahiptir.

Sonucun başarılı olmasından yapanın uzman olması, kullanılan malzemelerin kaliteli ve tekniği çok önemlidir. Ancak uygulamadan sonra kişinin üzerine düşenleri yapması da sonucu etkileyecektir. Saç bakımına gerekli hassasiyet gösterildiğinde uygulamanın başarı oranı artırılır.

Saç Ekimi Başarısını Etkileyen Unsurlar

Saç ekimi hekim tarafından ve hastane şartlarında yapılmalıdır. Saç ekim merkezleri İstanbul kentinde çok sayıdadır. Çok sayıdaki merkezler arasından seçim yaparken hekim ve ortama dikkat edilmelidir. Hekimin alanında uzman olması, tecrübesi ve bilgisi başarının olumlu sonuçlanmasında etkili olacaktır. Kullanılan teknik, malzemenin kalitesi teknik olarak uygulamayı etkileyecektir. Ancak kişinin cinsiyeti, köklerin kalitesi, saçın yoğunluğu yapılacak işlemin zamanına tesir edecektir.

Cinsiyet, hormonlar, gene bağlı unsurlar ekimin ne kadar hızlı gelişeceğini belirlemektedir. Merkezler, uygulamanın kesin olarak ne zaman ve ne kadar sonuç vereceğini ifade etmezler. Kişinin saç analizlerinin ve tetkiklerin yapılması gerekir. Tetkikler ve analizler seans sayısı, uygulama süresi ve netice hakkında bilgi vermeye yardımcı olacaktır.

Saç Ekim Merkezlerinin Yoğunluğu

Saç ekim merkezleri İstanbul gibi büyük kentlerde çok daha fazladır. Yoğunluğun artması taleple orantılıdır. İstanbul, merkez sayısının en fazla olduğu kenttir. Ankara ve İzmir, İstanbul’un arkasında yer alır. Tecrübeli doktorlar, kaliteli malzemeler ve en son gelişen tekniklerin kullanılması İstanbul merkezlerine olan talebi artırmış.

İstanbul, gezilecek ve görülecek yerleriyle dünyanın gözde kentlerindendir. Kentte bulunan merkezler saç ekim paketlerine konaklamayı da ilave etmektedir. Konaklamanın olması kenti gezmek isteyenler için cazip gelmektedir. 7 günlük bir zamanda hem saç ekiminizi yaptırıp hem de kenti gezme fırsatı elde edebilirsiniz. Sunulan bu imkandan ülkemizin çeşitli illerinde yaşayanlar kadar dünyanın farklı ülkelerinde yaşayanlar da yararlanmaktadır.

İldeki merkezlerin saç ekiminde başarılı olmaları talebi artırmıştır. Saç ekim merkezleri İstanbul, müşteri memnuniyetinin en fazla olduğu ildir. Ankara ve İzmir listenin ikinci ve üçüncü illerini oluşturur. Uzman hekimler, hastane ortamlarının sağlandığı merkezlerde hizmet vermektedir. Hastane koşullarının ve uzman hekimlerin olmadığı merkezlere karşı dikkatli olmakta fayda vardır.

Saç Ekiminin Ücretleri Nasıl?

Saç ekimi yaptıranlardan farklı fiyatlar duyabilirsiniz. Bu oldukça normaldir. Saç ekim merkezleri İstanbul fiyatları, uygulamayı yapan doktorun profesyonelliğine ve hastane protokolüne göre değişir. Hastanın özel durumu da fiyat üzerinde etkili olacaktır. Profesyonel merkezler hastanın saçını analiz etmeden fiyat vermezler. Net fiyatlandırmanın yapılabilmesi için bilinmesi gereken hususlar vardır. Fiyatlandırmanın farklılık göstermesine neden olan hususlar arasında şunlar bulunur;

  • Saçın ekileceği alanın büyüklüğü
  • Greft sayısı
  • Kişinin saçının ekiminin yoğunluğu
  • Ekim için kullanılacak teknik ve yöntemler
  • Saç ekim merkezleri İstanbul kalitesi
  • Merkezin tanınır olması, ulaşımının kolaylığı
  • Merkezin ve hekimlerinin tecrübesi
  • Uygulama yapmadan önce tekniğin ve benzeri durumların belirlenmesi için yapılan tahliller, tetkikler ve analizler
  • Uygulamadan önce kullanılan bakım ürünleri

Yukarıdaki nedenler ve etkenler fiyatların kişiden kişiye değişmesine neden olmaktadır. Net bir fiyat verilemese de telefonla bilgi almak isteyenler için ortalama bir rakam verilmektedir. Hatta resim talep edilerek ve çeşitli sorular sorularak fiyatlandırmanın daha makul olması sağlanır. Fiyatlarda şehir etkisi asla göz ardı edilmemelidir. Özellikle yeni nesil saç ekimi yöntem ve tekniklerinin etkili bir düzeyde gelişmiş olması; beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir. Saç ekimi fiyatları belirlenirken de birtakım kriterler hesaba katılmaktadır.

Saç Ekim Fiyatı Nasıl Belirlenir?

Fiyatların çeşitli etkenlere bağlı olması net fiyat vermeye engel teşkil eder. Hastanın durumuna, hormonlarına, genlerine bağlı olan nedenlerin çok olması fiyat belirlemeyi zorlaştırır. Uzman hekimlerin ve saç ekim merkezlerinin fiyat belirlemede bir sistemleri vardır. Saç ekim fiyatı belirleme için öncelikle saçın analizi yapılır. Analizin ardından greft adedi belirlenir. Greftin alınacağı yer belirlemesinden sonra sıra teknik belirlemeye gelir.

Saç ekiminde teorik bilgiler kadar uygulayan kişinin pratik bilgisi de önemlidir. Saç ekim merkezleri İstanbul seçenekleri arasından doğru seçimi yapmak işlemin başarısını ve fiyatını etkileyecektir. Seçim yaparken tercih hakkı en çok tecrübeye sahip hekimlerden yana kullanılmalıdır. Tecrübeli hekimler, kişiyi uygulamadan önce ve sonra yönlendirmektedir. Uygulama öncesinde ve sonrasında kullanılacak bakım ürünlerinin belirlenmesi hekimin vazifesidir. Gerekli durumlarda hekimin taktik değiştirmesi operasyonun neticesine olumlu yansıyacaktır.

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

 

SAÇ EKİMİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Whatsapp Görüşmesi Bilgi İstiyorum

Sizi Arayalım