İçindekiler

Saç Ekimi İstanbul Avrupa Yakası

Saç Ekimi İstanbul Avrupa Yakası. Saç ekimi konusunda oldukça iyi doktorlara sahip ve aynı zamanda hastalarına oldukça uygun fiyatlar sunabilen birçok kliniği Türkiye’de bulmak mümkündür. Bunun yanında Türkiye konum itibariyle kolay ulaşılabilir bir noktada olduğu için Arap yarımadasından ve Avrupa’dan her yıl binlerce kişi saç ekimi için ülkemize gelmektedir. Saç ekimi İstanbul Avrupa yakası bölgesinde birçok kaliteli klinik bulunabilmektedir.

Bu klinikler başarı oranı yüksek olduğu için ilgiyi üstlerine çekmektedir. Klinikler işinde uzman doktorlar tarafından açılmıştır. Bu hekimlerin yetiştirdiği asistanlar saç ekimini yaptığı için operasyonlar oldukça başarılı geçmektedir. İstenildiği zaman saç ekiminin bizzat uzman doktorlar tarafından yapılabilmesi de saç ekimi İstanbul Avrupa yakası kliniklerini avantajlı konuma getirmektedir. Ayrıca ekim sonrasında gösterdikleri özel ilgide müşterileri memnun etmektedir.

Saç Ekim Merkezini Doğru Seçmek

Oldukça kolay bir operasyon olan saç ekiminin başarı şansı yüksek olması için ekim yapacak kliniği doğru seçmeniz önemlidir. Öncelikle seçtiğiniz ekim kliniğinin merkezi noktada olmasına özen göstermelisiniz. Çünkü operasyondan sonra ilk yıkama, onuncu gün yıkaması gibi işlemler için ilk ay boyunca sıkça kliniği ziyaret etmeniz gerekecek. Saç ekimi İstanbul Avrupa yakası kısmında bulunan klinikler konumları nedeniyle ön plana çıkmaktadır.

Toplu ulaşımla kolayca ulaşıp tekrar hayatınıza dönebileceğiniz noktada olan bir merkez gerek iş gerekse günlük hayatınızda aksama olmadan süreci daha kolay geçirmenize yardımcı olacaktır. Bunun yanında eğer şehir dışından geliyorsanız Avrupa yakası, konaklama imkanlarının çeşitliliği sayesinde de size büyük kolaylık sağlar. Bütçenizi zorlamayacak birçok otel, motel bulabilirsiniz.

Saç Ekim Tedavisi

Hayatınıza yeni bir soluk getirecek olan saç ekimi insanlar için bir miktar yıpratıcı olabilmektedir. Ekim öncesi, sırası ve iyileşme döneminde stres yaşamanız mümkündür. Bazı hastalarda ufak komplikasyonlar olabilmektedir. Bu gibi sıkıntılardan en az şekilde etkilenmek için doğru kliniği seçmeniz şarttır. Saç ekimi İstanbul Avrupa yakası kısmında bulunan klinikler arasında kendinize en uygun kliniği seçmek oldukça kolay olacaktır.

Elinde gelişmiş ekipmanlar olan klinikler yaptıkları testlerle sizde alerji yapabilecek bütün ihtimalleri eleyebilirler. Bekleme odaları oldukça konforludur. Bu konfor birazda olsa stresinizin azalmasını sağlayacaktır. Ekim yapılan odalarda ha keza sizin rahatınız için dizayn edilmişlerdir. Bu odalarda ekim yapılırken müzik dinleyip, video oyunları oynayabilirsiniz. Ekim sonrasında ise hizmetleri kesintisiz sürmektedir. Kafanıza takılan her noktada doktorlara ulaşıp tatmin edici cevaplar alabilirsiniz.

İşinde Uzman Klinikler

Seçtiğiniz kliniğin sertifikalarına dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Gittiğiniz kliniklerden bunları istemek, yeterlilikleri hakkında soru sormak en doğal hakkınızdır. Bu sebeple çekinmeden kliniğin sertifikalarını ve yeterlilik belgelerini görmeyi talep edebilirsiniz. Saç ekimi İstanbul Avrupa yakası kısmında birçok klinik size daha sormadan bunları ibraz edecektir. Eğer klinik size bunları ibraz etmiyorsa ya da bu noktada sıkıntı çıkarıyorsa o kliniği tercih etmemenizi öneririz.

Seçtiğiniz kliniğin mutlaka plastik cerrah çalıştırıyor olması gerekmektedir. Bu doktorların en azından operasyonları takip ediyor olması lazımdır. Ekim sırasında kullanılan yöntemi size uygulayacak doktor veya asistanın yöntem hakkında gerekli eğitimi almış olması ve bunu belgeleyebiliyor olması şarttır. Ayrıca kliniğin hijyen belgesine sahip olması ve sağlık bakanlığından onaylı olması da gereklidir.

Avrupa Yakası Saç Ekim Fiyatları

Saç ekimi yapan firmaların fiyatları birbirinden farklıdır. Bu farklılığın sebebi kliniğin kalitesinden gelmektedir. Saç ekimi İstanbul Avrupa yakası kısmına baktığımızda bu bölgede bulunan kliniklerin ücretleri İstanbul’un Anadolu yakasında göre oldukça yüksek gelebilir. Bunun sebebi öncelikle bu bölgede ki kliniklerin oldukça rağbet görmesidir. Şirketler kaliteli hizmetler verdiği için ve saç ekimi başarı oranları yüksek olduğu için insanlar bu firmaları daha çok tercih etmektedir.

Bunun yanında genelde işinde oldukça başarılı ve eğitim seviyeleri yüksek olan doçent ve profesör seviyesinde ki doktorlar, daha merkezi buldukları için Avrupa yakasında klinik açmaktadırlar. Açılan bu kliniklerde adını dünyada duyurmuş başarılı doktorların çalışması sebebiyle fiyatları yüksek olmaktadır. Bir miktar pahalı da olsa Avrupa yakasının belki de bir elin parmağını geçmeyecek öncü kliniklerinde alacağınız hizmet saç ekiminizi kusuruz yapacaktır.

İstanbul Genelinde Saç Ekim Fiyatları

İstanbul’da saç ekimi yaptırmayı düşünüyorsanız fiyatların kliniğin bulunduğu konuma göre değişiklik gösterdiğini söyleyebiliriz. Bunun yanında kliniğin kalitesi de fiyatları büyük oranda etkilemektedir. İşin özüne baktığımızda saç ekimi yaptırırken fiyatları göz ardı etmeniz şarttır. Ucuz olduğu için gittiğiniz bir klinik işinde uzman değilse saç köklerinizi doğru ekemez ve bunun neticesince hem saç kökleriniz ziya olur hem de aylarca boşuna uğraşmış olursunuz.

Klinikler genelde ne kadar başarılıysa o kadar pahalıdır şeklinde bir yorum yapabiliriz. Bu durum her zaman geçerli olmasa da yine de seçim yaparken firmaları elemek için bir kıstas olarak kullanılabilir. Saç ekimi İstanbul Avrupa yakası içinde yer alan pahalı firmalar genelde kesintisiz şekilde hizmet vermektedir. Ekim işlemini uzman doktorlar yapar.  İlk yıkama ve destek ürünleri gibi konularda yardımcı olurlar.

Firmaların İşinde Uzman Olmasının Önemi

Saç ekiminin belki de en kötü yanı kullanılacak olan materyalin kısıtlı olmasıdır. Bir insanın ense kısmından en fazla 5000 kök saç alınabilmektedir. Eğer alınan kökler yanlış bir şekilde kullanılırsa ve ziyan olursa yeni bir ekim şansını kaybetmeniz işten değildir. Bu sebeple ekim yaptıracağınız firmanın işinde uzman olması önemlidir.  Aksi halde saçlarınıza yeniden kavuşma ihtimalini kaybedebilirsiniz.

Kliniğin çalıştırdığı kişilerin işinde uzman olduklarını sertifikalarla kanıtlayabiliyor olmaları şarttır. Bazı merdiven altı diye tabir edilebilecek firmalar bu konuda eğitim almamış olan hemşireleri ekim görevinde çalıştırabilmektedir. İşinin ehli olmayan kimseler ekimi yapabilse de estetik bir görünüm oluşturamayabilirler. Bu sebeple kaliteli bir saç ekimi İstanbul Avrupa yakası bölgesinde yer alan klinikleri araştırmanızı öneririz.

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

 

SAÇ EKİMİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Whatsapp Görüşmesi Bilgi İstiyorum

Sizi Arayalım