Tepe bölgesi saç ekim sonuçları, hastaların saç ve cilt tiplerine göre belirlenir. Ayrıca kullanılan yöntemler de bu bakımdan önemlidir. Ancak tüm tepe bölgesi saç ekimleri başarılı sonuçlar vermiş ve hastalar tarafından olumlu geri dönüşler olmuştur. Tüm saç ekimi operasyonlarının ardından taburcu olunarak, eve gidilebilir. Elbette ki burada doktor kararı önemli olmaktadır.

Özellikle tepe bölgesindeki saç ekimi sonuçlarının son derece başarılı olduğunu da ifade edebiliriz. Çünkü ülkemizde son zamanlarda saç ekimi teknik ve yöntemlerinin etkili bir düzeyde gelişim gösterdiğini ifade etmek de mümkün olmaktadır. Böylece ülkemizde yüksek kalite standartlarında bir saç ekimi işlemini yaptırmanız mümkün hale gelmektedir. Üstelik ülkemizdeki saç ekimi fiyatlarının da son derece uygun fiyatlı olduğunu rahatlıkla ifade etmek mümkündür!

Tepe bölgesi saç ekimi sonrası, hastalar günlük hayata kısa bir sürede dönmektedir. Ancak bazı durumlardan kaçınılması gerekmektedir. Aynı zamanda operasyon sonrası uzman doktorun belirlediği günlerde muayeneye gidilmesi gerekmektedir. Bu muayenede pansuman işlemleri yapılmaktadır. Bunun yanında gerekli kontrollerin yapılması ile birlikte bir sorun olup olmadığına bakılmaktadır.

Saç ekiminden sonraki birkaç gün kabuklanma, ağrı vb. hassasiyetler olabilir. Bu saç ekim süreçlerinde gayet normaldir. Saç ekim operasyonlarına karşı bir önyargınız ya da şüpheniz varsa kliniğimiz tüm sorularınıza yanıt vermektedir. Tepe bölgesi saç ekim sonuçları hakkında da bilgilendirme yapılmaktadır. Telefon ve yüz yüze konuşmalarda tüm detaylar anlatılmaktadır. Saç tipi analizleri yapılarak, belli testlerden geçen kişilere operasyon fiyatı söylenmektedir. Saç ekim ücretleri, saç ekim yöntemine ve uygulama alanına göre değişmektedir.

Saç Ekimi Yöntemleri

Kişilerin cilt tiplerine ve saç tiplerine göre analiz edilen saç ekimi yöntemleri kendi içlerinde ayrılmaktadır. Her yöntemin kendine has usulleri vardır. Aynı zamanda kişiye göre yöntemler de uygulanmaktadır. En çok kullanılan saç ekim tekniğinden bir tanesi, DHI tekniğidir. Hemen hemen tüm kliniklerde bu teknikten yararlanılır. Bu teknikle birlikte bazı yöntemler uygulanmaktadır. FUE yöntemidir. Kadınlarda ve erkeklerde rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Saç Ekiminden DHI Yöntemi Nedir?

Tepe bölgesi saç ekim sonuçları arasında pozitif etki yaratan bu teknik, ağrısız ve acısız bir operasyondur. Bu teknik, özel bir alet yardımı ile ense kökünden alınan saçların, kafa derisine yerleştirilmesi ile uygulanır. Amaç; saçların seyrekleştiği yerlere saç ekimi işlemi yapmaktır. Kişi kendi saçı ile seyrek bölgelerde saç sahibi olur. Doğal ve estetik bir görünüm sağlar. Saçların uzamasından sonra bakımlı ve uzun saçlara sahip olunur.

12 saatlik zaman dilimlerinde süren bu operasyonlar, acısız ve ağrısız olmaktadır. Saçların sık bir şekilde yerleştirilmesi, kullanılan özel bir makine ile olmaktadır. Son yıllarda oldukça fazla tercih edilen ve her saç ekim kliniğinde kullanılan bir yöntemdir. Saçların ense kökünden alınarak, hemen seyrek alanlara yerleştirilmesi dışarıda saç köklerinin bekletilmesine ihtiyaç duymaz. Saçlara herhangi bir zararı yoktur. Doğal bir şekilde uzamaya izin verir.

Saç Ekiminde DHI Pro Yöntemi Nedir?

Saç ekiminde lazerle uygulanan DHI Pro tekniği, kişilere göre uygulanmaktadır. Lazer kullanılması, daha net ve keskin çizgiler ile alanın belirlenmesini sağlamaktadır. Lazer ile çizilen bölgeye, özel bir kalem yardımı ile saç ekim işlemi yapılır. Bu yöntem sayesinde sık bir saç ekme işlemi gerçekleşir. Oldukça sağlıklı ve estetik bir görüntü de kişilere kazandırılır. Tepe bölgesi saç ekim sonuçları anlamında, kişilerin en çok olumlu döndüğü saç ekimi tekniklerinden birisidir.

Saç Ekiminde Fue Yöntemi Nedir?

Başarılı bir teknik olan ve uzun yıllardır saç ekiminde kullanılan Fue yöntemi, başarılı sonuçlar vermektedir. Bu yöntemde, enseden tıraş edilerek saç kökü alınmaktadır. Alınmış saçlar, seyrelmiş bölgelere konularak saç ekim işlemi gerçekleşir. Ancak enseden alınacak saç kökleri için sınır vardır. Bu sınır, tek seans için 1000-1500 arası bir rakam olarak belirlenmiştir. Bu yüzden eğer seyrek bölgeler doldurulmazsa, saç ekim işlemi için tek seans yetmemektedir.

Doktorun izlediği yola bağlı olarak, hasta çok rahat bir şekilde doğal ve güzel saçlara kavuşabilir. Bu anlamda tepe bölgesi saç ekim sonuçları arasında kendinizi yeniden doğmuş gibi hissetmeniz mümkündür. Saç ekim işlemlerinde öncelikli adım muayene olmaktır. Muayene olduktan sonra özel ilaçlar ile saç analizi yapılmaktadır. Eğer saçtaki seyreklikler geçici ise işlem buna göre uygulanmaktadır. Kadınların memnun kaldığı yöntemlerden bir tanesidir.

Saç Ekim Fiyatları Ne Kadardır?

Saç ekim fiyatları uygulanacak yönteme, kişilere ve cilt tiplerine göre farklılık göstermektedir. Bu anlamda öncelik maddiyat değil, sağlıklı bir görüntü olmalıdır. Yüzde yüz güvenli olan saç ekim yöntemleri hem kadınlarda hem de erkeklerde rahatlıkla uygulanmaktadır. Klinikte yapılan muayeneler sonrası yöntemler ve teknikler belirlenmektedir.

Saçtan alınacak greft sayısı da saç ekim fiyatlarını etkilemektedir. Doktorun uzmanlığı da fiyatları etkilerken, kliniğin nerede olduğu, hangi şehirde hizmet verdiği de fiyatlandırma konusunda önemlidir. İşlem uygulanmadan önce her şeyiyle kişiye uygun bir yöntem belirlenir. Tepe bölgesi saç ekim sonuçları en iyi şekilde alınmaktadır.

Herkes İçin Saç Ekim Yöntemi

Saç dökülmesinin oluşturduğu sorunlar kelliğe kadar gidebilmektedir. Bu yüzden bu sorunun kaynağının araştırılması çok önemlidir. Doktora kontrole gidildikten sonra saç dökülmesinin nedenleri ve bu konu hakkında neler yapılacağı doktorla konuşulur. Kişiye uygun bir saç ekim yöntemi seçilerek, saç dökülmelerinin önüne geçilmek amaçlanır.

Elbette ki sadece kellik sorunu yaşayan kişilere saç ekim işlemleri yapılmamaktadır. Saç seyrelmeleri ve saç dökülmeleri yaşayan kişiler de saç ekim hizmetlerinden yararlanmaktadır. Saç dökülmelerinin nedenleri birçok unsura bağlı olarak gelişmektedir. Tepe bölgesi saç ekim sonuçları kapsamında kişiler seyrek bölgelerde sağlıklı saçlara kavuşmaktadır.

Whatsapp Görüşmesi +90 532 541 8636

Sizi Arayalım